Přílohy:

produktova-karta | uzivatelska-prirucka | informacni-list


Sporák 50 cm široký s horkovzdušnou elektrickou troubou a plynovou varnou deskou s nerezovým povrchem a skleněným poklopem; nerezové provedení; objem trouby 66 l; en. třída A(-20%); elektronický displej s časovačem; pohodlné ovládací knoflíky s integrovaným zapalováním; 10 funkcí trouby včetně horkovzduchu, rychlého ohřevu, rozmrazování a grilu; vnitřní osvětlení; šedý smalt pro snadné čištění trouby; průvodce programy na vnitřní straně dveří; 3 skla ve dveřích; příslušenství: vodící žebřinky, bezpečnostní rošt, hluboký a mělký plech, 1x teleskopický výsuv; hořáky: 2 x 6,5 cm (střední výkon), 1 x 4 cm (nízký výkon), 1 x 9 cm (vysoký výkon); masivní litinové rošty; zabezpečení proti úniku plynu; šuplík na příslušenství na kolečkách; rozměry (V x Š x H): 85 x 50 x 60 cm

Barva sporáku:Nerez
Multifunkční trouba:Ano
Objem trouby (l):66
Energetická třída sporáku:A-20%
Počet skel dveří:3
Šedý smalt pro snadné čištění trouby:Ano
Vnitřní osvětlení:Ano
Displej:Digitální
Digitální časovač:Ano
Průvodce programy na vnitřní straně dveří:Ano
Počet programů pečení:10
Rychlý ohřev:Ano
Rozmrazování:Ano
Gril:Ano
Gril s ventilátorem:Ano
Dolní ohřev:Ano
Konvenční ohřev:Ano
Konvenční ohřev s ventilátorem:Ano
Zesílený gril:Ano
Horkovzdušné pečení:Ano
Horkovzdušné pečení + dolní ohřev:Ano
Varná deska sporáku:Plynová
Počet varných zón:4
Ovládací knoflíky s integrovaným zapalováním:Ano
Masivní litinové rošty:Ano
Zóna P zadní (cm / W):6,5 cm / střední výkon
Zóna P přední (cm / W):4 cm / nízký výkon
Zóna L přední (cm / W):9 cm / vysoký výkon
Zóna L zadní (cm / W):6,5 cm / střední výkon
Zabezpečení proti úniku plynu:Ano
Teleskopický výsuv:1x
Vodící žebřiny:Ano
Bezpečnostní rošt:1
Mělký plech:Ano
Hluboký plech:Ano
Šuplík na příslušenství na kolečkách:Ano
Výška (cm):85 cm
Šířka (cm):50 cm
Hloubka (cm):60 cm


Zabezpečení proti úniku plynu

Technologie Gas Stop je zárukou maximální bezpečnosti provozu plynových hořáků. Díky teplotním čidlům nepřetržitě mapujícím funkci hořáků dokáže systém Gas Stop v případě zhasnutí plamene, napříkald při vykypění pokrmu nebo během průvanu, automaticky uzavřít přívod plynu k hořákům a zabránit tak úniku plynu a následnému požáru nebo explozi.


Automatické zapalování hořáků v otočných voličích

Po puštění plynu a po stisknutí a přidržení knoflíku elektrická jiskra automaticky zapálí hořák. Zápalky nebo elektrické zapalovače jsou v případě sporáků Romo definitivně historií.


1 x teleskopický výsuv

Trouba je vybavena jednou sadou teleskopických výsuvů pro pohodlnou manilupaci s pečícími plechy.


Energetická třída A-20%

Trouba splňuje normy úsporné energetické třídy A (-20%).


Trouba o objemu 65 litrů

S kapacitou trouby 65 litrů při šířce 50 cm se sporáky Romo řadí ke špičce na českém trhu. Multifunkční trouby všech modelů sporáků Romo disponují velkým a výkonným ventilátorem, většina modelů je vybavena také kruhovým topným tělesem pro horkovzdušné pečení, které garantuje dokonale rovnoměrné pečení hned v několika úrovních (patrech) zároveň, bez rizika smíchání vůní a chutí.


Chladná dvířka se třemi vrstvami skla.

Všechny sporáky Romo disponují dvířky se třemi vrstvami skla, která lze velmi snadno vyjmout a vyčistit. Tři skla zajišťují vynikající tepelnou izolaci a vy si díky tomu můžete být jisti, že se ani při maximální nastavené teplotě uvnitř trouby o dveře nepopálíte. Horní strana vnitřního skla je navíc opatřena praktickým průvodcem programy, který vám usnadní každodenní vaření. Už nebudete muset hledat příručku, váš sporák vám pomocí jednoduchých poktogramů napoví.


10 funkcí trouby včetně horkovzdušného pečení

Trouby sporáků Romo jsou vybaveny násludujícími deseti pečícími funkcemi: Dolní ohřev, Dolní + horní ohřev, Horkovzdušné pečení, Dolní + horní ohřev se zapnutým ventilátorem, Horkovzdušné pečení se zapnutým dolním ohřevem, Gril, Zesílený gril (Supergril), Zesílený gril se zapnutým ventilátorem, Rozmrazování a Rychlý předehřev trouby


Masivní litinové rošty

Většina kombinovaných sporáků Romo s plynovou varnou deskou disponuje masivními celoplošnými litinovými rošty. Tyto odolné rošty zaručují dokonalou stabilitu pro všechny druhy nádobí a tím i vaši bezpečnost při vaření.


Provozovatel webu, Roman Šenkyřík CASH ELECTRONIC, se sídlem Na Rusavě 181, Zlín-Kostelec, 763 14, IČ: 46310606, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.