GORENJE GV693C60UVAD
 
Na tento výrobek získáte CASHBACK -1000Kč po registraci na stránkách Gorenje. Akce platí od 12.4.2024 do 16.6.2024 (s možností registrace do 30.6.2024).
 
EVROPSKÁ KVALITA
Vyrobeno v EU
Myčky nádobí Gorenje byly vyvinuty a vyrobeny v Evropě, navrženy ve Švédsku týmem profesionálů, kteří jsou průkopníky nejnovějších technologických trendů. Každý spotřebič je pečlivě vyroben tak, aby co nejlépe vyhovoval vašim potřebám.
 

 
Až jeden měsíc bez doplňování
Toto jedinečné řešení vám šetří čas, mycí prostředek i energii! Jednoduše nasypte prostředek na mytí nádobí do zásobníku a až jeden měsíc jej nemusíte doplňovat, což v průměru představuje až 20 mycích cyklů. Na základě vámi zvoleného programu myčka automaticky uvolní správné množství prostředku. Zásobník je odnímatelný a snadno se čistí.
 
 
Odstraňuje 99,9 % bakterií a virů při ještě nižší teplotě.
Skutečný antibakteriální účinek iu programů s nižší teplotou (například Eco 55°C). Funkce UV světla se aktivuje prostřednictvím nové možnosti ultrafialového záření, které je pečlivě umístěno v hydraulickém systému. Funkce UV světla je volitelná a lze ji použít u všech programů. Díky kombinaci programů Eco, Auto, Intenzivní, Denní, Noční a Hygiena odstraní z poslední oplachové vody až 99,9 % bakterií a virů.
 
 
Super suché nádobí
Po mycím cyklu se aktivuje ventilátor, který odstraní veškerou horkou páru z myčky. Vlhkost zkondenzuje a steče na dno vany. Dvířka myčky nádobí se automaticky jen mírně pootevře, pro vpuštění čerstvého vzduchu, čímž se účinně chrání okolní kuchyňská dvířka před horkou párou. Přísun čerstvého vzduchu efektivně vysuší veškeré nádobí, včetně plastového.
 
 
Vkládání a vyndávání zboží nebylo nikdy tak rychlé a snadné.
Systém 3 košů vám poskytuje neuvěřitelnou přizpůsobivost všem vašim potřebám. Prostřední koš je vybaven kuličkovými ložisky pro nejtišší a nejplynulejší pohyb, jaký jste kdy zažili. Nastavitelná výška prostředního koše na 4 cm s nastavitelným košem na příbory vám umožní vkládat a mýt nádobí různých velikostí a tvarů. Tento systém 3 košů umožňuje mytí až 16 sad nádobí najednou.
 
 
Připraveno k mytí v noci
Nová myčka Gorenje je tak tichá, že ji můžete používat kdekoli a kdykoli. Speciální program Noční mytí umožňuje téměř tiché mytí se špičkovými výsledky, takže je vhodná i pro malé byty a rodiny.
 
 
Perfektní řešení pro nejodolnější skvrny a nejvyšší úroveň znečištění
Nové modely myček Gorenje mají dokonalé řešení pro nejodolnější skvrny a nejvyšší úroveň znečištění: dvě výkonné a vysoce účinné trysky, umístěné v zadní části vany. Pomocí vysokotlaké vody se zaměřují přímo na nejtvrdší skvrny, perfektní pro čištění hrnců, pánví a pečicích plechů.
 
 
Večírek pro dva nebo dvanáct - nádobí bude dokonale čisté
Program na mytí nádobí, který ušetří až 50 % energie díky jednoduché detekci špinavého nádobí. Speciální senzory zákalu vody detekují znečištění nádobí a upravují délku hlavního mycího cyklu a teplotu vody pro mycí cyklus, která může být v rozmezí 45 až 65C. Automatický program je proto vždy nejoptimálnějším a energeticky nejúspornějším způsobem mytí nádobí.
 
 
Účinně a rychle
Účinný a rychlý program určený pro každodenní použití na nádobí s mírně zaschlými zbytky. Tento program pracuje při teplotě 65 °C a je hotový za 1 hodinu.
 
 
Vše o vaší myčce máte na dosah ruky
Zjednodušte si život a získejte všechny možnosti ovládání a kontroly vaší myčky prostřednictvím aplikace ve vašem mobilním zařízení. Dálkové ovládání, mobilní upozornění a poprodejní podpora jsou funkce, které vám pomohou zvládnout všechny činnosti spojené s mytím nádobí plynuleji a rychleji, ať jste kdekoli.
 
 
Nakládání a vykládání nebylo nikdy tak rychlé a snadné
Jednoduché, rychlé a pohodlné vkládání a vykládání nádobí díky hladce posuvným pojezdům v horním koši s kuličkovými ložisky.
 
 
Pozoruhodný výkon, vysoká účinnost
Nový výkonný bezkomutátorový invertorový motor PowerDrive s regulací otáček zajišťuje vysoký výkon s výrazně nižší hlučností, nízkou spotřebou energie a delší životností.
 
 
Už žádný nepříjemný zápach z myčky
Každý zná nepříjemný zápach z myčky, kterou plníte několik dní. Pokročilá technologie IonTech zabudovaná v myčkách nádobí Gorenje funguje na principu přirozeného procesu ionizace, který eliminuje pachy a udržuje vaši myčku svěží, i když je plná špinavého nádobí.
 
 
Perfektní přehled
Promyšlené umístění LED osvětlení elegantně osvětluje vnitřek myčky, což umožňuje snadné vkládání a vyjímání.
 
 
Perfektní místo pro sklenice na víno
Sklenice na víno umístěte do speciálně navržených držáků na sklenice v spodním a horním koši. Jsou opatřeny speciálním pryžovým materiálem, který bezpečně upevní sklenice se stopkou. Jejich flexibilita a dělitelnost umožňuje umístění různého počtu sklenic.
 
 
Vždy dokonale čistá myčka
Čistá vana myčky zajistí, že mycí výkon vždy splní vaše očekávání. Spusťte samočisticí program jednou za měsíc a už nikdy nebudete muset ručně mýt vanu myčky, ostřikovací ramena a trysky.
 
 
Vždy pod kontrolou
Speciální LED světlo instalované na spodní části dvířek myčky neustále indikuje aktuální fázi mycího programu. Vždy tak víte, zda myčka myje nebo je mycí cyklus u konce.
 

 
Nemusíte se obávat přetečení
S bezpečnostní funkcí AquaStop lze myčku bezpečně nechat pracovat v noci i ve vaší nepřítomnosti. V případě úniku nebo zaplavení AquaStop automaticky uzavře přívod vody, zatímco čerpadlo odčerpá zbytkovou vodu z vany myčky. AquaStop zůstává plně funkční po celou dobu životnosti spotřebiče.
 
 
Přizpůsobeno každému jednotlivému hrnci
Opravdu jednoduchý dvouúrovňový systém nastavení koše vám umožní umístit i ty největší hrnce a talíře. Díky tomu lze vnitřek vaší myčky zcela přizpůsobit vašim aktuálním potřebám.
 
 
Vždy čistá kojenecká láhev
Tento program zahrnuje dodatečné oplachování studenou vodou, po kterém následuje prodloužené mytí horkou vodou o teplotě 70 °C k odstranění 99,9 % všech bakterií. Program, který napodobuje proces sterilizace, je určen pro každého, kdo má mimořádně vysoké hygienické standardy.
 
 
Bezchybný provoz filtru
Systém proplachování spolu s automatickou prevencí ucpání filtru zajišťují, že filtr funguje bez závad a vyžaduje podstatně méně čištění.
 
 
Šetrné mytí i pro křišťálové sklenice
Díky tomuto speciálně vyvinutému programu na sklo se myčky Gorenje UltraClean postarají o veškeré vaše sklo. Vzhledem k nižší teplotě mytí je bezpečné jej používat i na křišťálových sklenicích.
 
 
Vyšší teplota, nižší spotřeba
Myčky Gorenje lze také připojit na teplou vodu (max. 70 °C) místo studené. Volba připojení teplé vody zkracuje dobu trvání programu a snižuje spotřebu elektrické energie myčky. Ekologické a rozpočtové řešení pro vaši rodinu.
 
 
Pečlivě navržen interiér
Koše jsou vybaveny zvýrazněnými pohyblivými prvky a přizpůsobitelným rozložením koše pro snadné nakládání. Opravdu jednoduchý dvouúrovňový systém nastavení koše vám umožní umístit i ty největší hrnce a talíře. Stojan na talíře ve spodním koši lze snadno složit. Příbory lze perfektně organizovat na speciálním tácu, kde jsou umístěny odděleně pro dokonalé výsledky mytí a sušení. Každý detail je pečlivě navržen pro co nejjednodušší manipulaci.
 
 
Šetřete energií
Když zvolíte ECO program, váš spotřebič použije nižší teploty mytí a minimalizuje množství potřebné vody, přičemž stále dosáhne účinného odstranění nečistot.
 
 
Tak flexibilní, jak bude váš čas
Myčky Gorenje UltraClean nabízejí dostatek prostoru pro všechny vaše potřeby. Tři koše umožňují mytí až 16 sad nádobí najednou. Plně flexibilní vnitřek umožňuje různé možnosti nakládání, použití je jednoduché a můžete uspořádat opravdu ultimátní párty!
 
 
Až o 30 % lepší výsledky čištění
Přídavné ostřikovací rameno umístěné v horní části myčky zajišťuje lepší pokrytí vodou a průběžné oplachování pro až o 30 % lepší výsledky čištění. Veškeré nádobí a příbory budou vždy dokonale umyté.
 
 
Šetřete penězi
Díky novému motoru Inverter PowerDrive, optimalizovaným programům a chytrým řešením kombinují myčky Gorenje vynikající výsledky mytí a sušení s velmi nízkou spotřebou energie.
 
 
Minimalistický zásobník s posuvným uzávěrem
Nové myčky nádobí Gorenje jsou vybaveny minimalistickým zásobníkem mycího prostředku s posuvným uzávěrem, takže tableta se vysune potichu. Zásobník se snadno čistí a poskytuje lepší dávkování a mytí pro všechny druhy nádobí.
 
 
Velmi tiché mytí v noci
S nočním programem je nová myčka Gorenje o 2 dB tišší než při standardním programu. Vaše nádobí bude ráno čisté a váš spánek zůstane nerušený.
 
 
Stačí jeden dotyk
Obsluha myčky nebyla nikdy jednodušší! Všechny ovládací prvky jsou umístěny v ergonomické poloze s přímočarou logikou ovládání zleva doprava. Všechny modely vynikají bílým LED podsvícením displeje a dotykovým ovládáním. Stačí jeden dotek a proces mytí se spustí.
 
 
Čisté nádobí, nižší účet za elektřinu
Funkce pro pozdější spuštění mycího procesu, kdykoli je to nejvhodnější, například když je elektřina levnější. Nádobí bude dokonale umyté právě tehdy, když ho budete potřebovat.
 
 
Flexibilita na dosah ruky
Nastavitelná horní zásuvka funguje jako zásobník na příbory, boční panely lze přenastavit nebo vyjmout podle toho, kolik prostoru potřebujete.
 
 
Jednoduchý výběr správného programu
Ergonomicky navržený ovládací panel poskytuje vynikající přehled a kontrolu nad procesem mytí a zvolenými nastaveními. Umožňuje snadný výběr programu a dalších speciálních funkcí a nastavení.
 
 
Neustálý přehled o stavu vaší myčky
Mít kontrolu a neustálé informace o tom, co se děje s vaší myčkou nádobí, je skutečně uklidňující.
 
 
Aktuální informace o činnostech vaší myčky nádobí
Dopřejte si klid a nechte aplikaci upozornit vás na veškeré činnosti vaší myčky. Dostávejte upozornění po dokončení mycího cyklu, i když dojde mycí prostředek (v závislosti na modelu) nebo sůl, jakož i v případě výpadku proudu nebo jakéhokoliv druhu poruchy.
 
 
Jednoduché ovládání vaší myčky odkudkoli
Zapomněli jste při odchodu z domu spustit myčku? Nevadí, s aplikací ji spustíte jednoduše odkudkoli. Zapněte myčku, vyberte program, aktivujte požadované funkce a užívejte si život.
 
 
Poprodejní podpora a často kladené otázky na dosah ruky
Řešení případných problémů s myčkou nádobí můžete snadno vyhledat v aplikaci s okamžitým přístupem do naší databáze „Často kladené dotazy“. A pokud tam nenajdete odpovědi a problém nevyřešíte sami, můžete kontaktovat naši poprodejní podporu přímo z aplikace. A co je ještě pohodlnější, nemusíte přemýšlet o modelu a sériovém čísle vaší myčky nádobí, které jsou požadovány pro poprodejní servis, protože všechny potřebné informace budou odeslány přímo z aplikace.
 
 
Technické detaily
 
Základní informace
Druh spotřebiče Myčka
Třída energetické účinnosti C
Třída emisí hluku B
Produktová linie Řada Superior
Materiál ostřikovacího ramene Plast
 
Účinnost
Účinek mytí A
Účinek sušení A
Motor Invertorový motor PowerDrive
Spotřeba vody v litrech na cyklus 9.6 l
Maximální teplota vstupní vody 70 °C
Spotřeba el. energie/cyklus - program Eco 0.76 kWh
Spotřeba el. energie/100 cyklů 76 kWh
Spotřeba el. energie v pohotovostním režimu 0.49 W
Spotřeba el. energie při odloženém startu (W) 3.99
 
Ovládání
Možnost ovládání přes Wi-Fi Ano, integrovaná
Ovládání Dotykové ovládání
Indikátor konce mytí Světelný - zvukový signál (na ovládacím panelu)
Odložení startu 0-24 h
Tablety 3v1 Ano
 
Programy
Mycí programy Noční mytí, Intenzivní mytí, Program Hygiene, Auto program, Křišťálové sklo, ECO program, 1h mytí
Schopnost vytvářet vlastní programy Programová paměť
Teploty mytí (°C) 40/45/50/55/60/65/70
Délka trvání Eco programu 200 min
 
Vlastnosti
Počet sad nádobí 16 ks
Systém horního koše MultiClack (výšková stavitelnost bez nutnosti výsuvu koše)
SlidingDoor systém posuvných dveří Ne
Variabilní závěs otevírání dveří Ne
Vnitřní osvětlení Ano
LedLight stavové světlo na podlahu Ano
Další vlastnosti Samočistící program, Ionizátor, TotalDry - automatické pootevření dveří na konci mycího cyklu, ExtraHygiene s UV technologií, Funkce SpeedWash - možnost zkrácení programů
Ionizátor vzduchu Ano
Senzory Senzor úrovně vody, Senzor čistoty vody
AutoDose systém - automatické dávkování mycího prostředku Ano, integrovaná
CleanZone zóna intenzivního mytí Ano
SmartDry inteligentní sušení Ano
 
Výbava
Počet košů 3
Horní koš Široká mřížka koše, Rukojěť, Dělitelné držáky talířů, Sklápěcí levý držák na vínové sklenice, Držák vínových sklenic z TPE, Rukojeť s logem z nerezové oceli, Skládací držáky talířů, Sklápěcí pravý držák na vínové sklenice, Skládací/dělitelný levý držák sklenic, Jeden skládací držák na sklo, Vodicí lišty s kuličkovými ložisky, 2 široké stojany na nože, 4 držáky sklenic
Spodní koš Sklopné/dělitelné zadní držáky talířů, Sklopná / dělitelná zadní police na víno, 4 sklopné/dělitelné zadní držáky talířů, Vyšší zásuvka s hrubým vodorovným mřížkováním vpředu nahoře, Rukojěť, Pevná mřížkovaná základna, Rukojeť s logem z nerezové oceli
Horní zásuvka Dělitelné a odnímatelné, S teleskopickými pojezdy, Rukojěť, Odnímatelné, Bez loga, Rukojeť s logem z nerezové oceli
 
Bezpečnost
Ochrana proti přetečení Total AquaStop
Servisní diagnostika Ano
Materiál vany Nerezová ocel
 
Technické parametry
Úroveň hluku dB (A) re 1 pW 39
Pohotovostní režim při připojení na síť 1.99 W
Nastavení výšky 74 mm
Šířka spotřebiče 598 mm
Výška spotřebiče 816 mm
Hloubka spotřebiče 555 mm
Šířka vest. otvoru min. 600 mm
Výška vest. otvoru min. 820 mm
Hloubka vest. otvoru min. 555 mm
Šířka obalu spotřebiče 640 mm
Výška obalu spotřebiče 880 mm
Hloubka obalu spotřebiče 665 mm
Brutto hmotnost 36 kg
Netto hmotnost 34 kg
Elektrické připojení 220-240 V


Mohlo by Vás zajímat

GORENJE GV583C10

skladem

13 990 Kč 11 290 Kč

Akce

BEKO DSS28121X

skladem

15 390 Kč 11 990 Kč

Akce

ELECTROLUX EEM48200IX

skladem

15 490 Kč 12 990 Kč

Akce

LORD D1

skladem

18 999 Kč 18 490 Kč

Nastavení Cookies
Cookies

Naše webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají s jejich vylepšováním. Abychom cookies mohli používat, musíte nám to povolit. Kliknutím na tlačítko "OK, souhlasím" udělujete tento souhlas.

Nastavení OK, souhlasím
×
Nastavení souborů cookies

Cookies jsou malé soubory, které webové stránky (i ty naše) ukládají ve Vašem webovém prohlížeči. Obsahy těchto souborů jsou vyměňovány mezi Vaším prohlížečem a našimi servery, případně se servery našich partnerů. Některé cookies potřebujeme, abychom webová stránka mohla správně fungovat, některé potřebujeme k marketingové a statistické analytice. Zde si můžete nastavit, které cookies budeme moci používat.

Nezbytné cookies
Nezbytné cookies
Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.
Ovlivňuje funkce:
  • Konfigurační cookies
Analytické cookies
Vypnuto Zapnuto
Analytické cookies
Analytické cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a našich reklamních kampaní. Jejich pomocí určujeme počet návštěv a zdroje návštěv našich internetových stránek. Data získaná pomocí těchto cookies zpracováváme souhrnně, bez použití identifikátorů, které ukazují na konkrétní uživatelé našeho webu. Pokud vypnete používání analytických cookies ve vztahu k Vaší návštěvě, ztrácíme možnost analýzy výkonu a optimalizace našich opatření.
Ovlivňuje funkce:
  • Google Analytics - analytická návštěvnost
Personalizované cookies
Vypnuto Zapnuto
Personalizované cookies
Používáme rovněž soubory cookie a další technologie, abychom přizpůsobili náš obchod potřebám a zájmům našich zákazníků a připravili tak pro Vás výjimečné nákupní zkušenosti. Díky použití personalizovaných souborů cookie se můžeme vyvarovat vysvětlování nežádoucích informací, jako jsou neodpovídající doporučení výrobků nebo neužitečné mimořádné nabídky. Navíc nám používání personalizovaných souborů cookie umožňuje nabízet Vám dodatečné funkce, jako například doporučení výrobků přizpůsobených Vašim potřebám. 
Marketingové cookies
Vypnuto Zapnuto
Marketingové cookies
Marketingové (reklamní) cookies používáme my nebo naši partneři, abychom Vám mohli zobrazit vhodné obsahy nebo reklamy jak na našich stránkách, tak na stránkách třetích subjektů. Díky tomu můžeme vytvářet profily založené na Vašich zájmech, tak zvané pseudonymizované profily. Na základě těchto informací není zpravidla možná bezprostřední identifikace Vaší osoby, protože jsou používány pouze pseudonymizované údaje. Pokud nevyjádříte souhlas, nebudete příjemcem obsahů a reklam přizpůsobených Vašim zájmům.
Ovlivňuje funkce:
  • Google Ads

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.