Při zakoupení tohoto produktu dostanete dárek ZDARMA

GORENJE OPTIMAL SERVIS 5 LET

skladem

1 000 Kč


GORENJE GV673C62
 
Na tento výrobek získáte CASHBACK -1500Kč po registraci na stránkách Gorenje. Akce platí od 12.4.2024 do 16.6.2024 (s možností registrace do 30.6.2024).
 
16 SOUPRAV NADOBÍ
Tak flexibilní, jak bude váš čas
Myčky Gorenje UltraClean nabízejí dostatek prostoru pro všechny vaše potřeby. Tři koše umožňují mytí až 16 sad nádobí najednou. Plně flexibilní vnitřek umožňuje různé možnosti nakládání, použití je jednoduché a můžete uspořádat opravdu ultimátní párty!

 
Perfektní suché nádobí
Vynikající pro rychlé sušení s nízkou spotřebou energie. Po mycím cyklu se dvířka myčky automaticky jen mírně otevřou, aby vypustila přebytečnou páru. To umožňuje, aby se ke nádobí dostal čerstvý vzduch, takže umyté nádobí, jako je plastové nádobí, zcela uschne.
 
 
„Vše o vaší myčce na dosah ruky“
Zjednodušte si život a získejte všechny možnosti ovládání a kontroly myčky pomocí aplikace ve vašem mobilním zařízení. Dálkové ovládání, mobilní upozornění a vstupenky jsou funkce, které vám pomohou řídit všechny operace mytí nádobí plynuleji a rychleji, ať jste kdekoli.“
 
 
Neustálý přehled o stavu vaší myčky nádobí
Mít kontrolu a neustálé informace o tom, co se s vaší myčkou děje, je opravdu věc bez stresu.
 
 
Živé informace o činnosti vaší myčky nádobí
Bez ohledu na to, kde se nacházíte a co děláte, budete vždy okamžitě informováni na vašem mobilním zařízení, když vaše trouba skončí s mycím procesem.
 
 
Až o 30 % lepší výsledky čištění
Přídavné ostřikovací rameno umístěné v horní části myčky zajišťuje lepší pokrytí vodou a průběžné oplachování pro až o 30 % lepší výsledky čištění. Veškeré nádobí a příbory budou vždy dokonale umyté.
 
 
Účinně rychle
Efektivní a rychlý program určený pro každodenní použití na nádobí s mírně zaschlými zbytky. Tento program funguje při 65°C a je hotový za 1 hodinu.
 
 
Pozoruhodný výkon, vysoká účinnost
Nový výkonný bezkomutátorový invertorový motor PowerDrive s regulací otáček zajišťuje vysoký výkon s výrazně nižší hlučností, nízkou spotřebou energie a delší životností.
 
 
Perfektní řešení pro nejodolnější skvrny a nejvyšší úroveň znečištění
Nové modely myček Gorenje mají dokonalé řešení pro nejodolnější skvrny a nejvyšší stupeň znečištění: dvě výkonné a vysoce účinné trysky, umístěné v zadní části vany. Pomocí vysokotlaké vody se zaměřují přímo na nejtvrdší skvrny, perfektní pro čištění hrnců, pánví a pečicích plechů.
 
 
Nakládání a vykládání nebylo nikdy tak rychlé a snadné
Snadné a rychlé vkládání nádobí, horní koš nyní hladce klouže. Nakládání a vykládání nebylo nikdy tak rychlé a snadné díky uživatelsky příjemným vodicím lištám s kuličkovými ložisky na horním koši.
 
 
Perfektní místo pro vaše sklenice na víno
Umístěte sklenice na víno na bezpečné vyhrazené místo na spodním a horním koši pomocí speciálně navržených držáků na sklenice. Jsou opatřeny speciálním pryžovým materiálem, který hladce upevní sklenice na víno. Vhodné i pro vyšší skla. Jejich flexibilita a dělitelnost umožňuje umístění různého počtu sklenic.
 
 
Perfektní dohled
Pečlivé umístění LED světla elegantně osvětluje vnitřek myčky, což umožňuje snadné vkládání a vyjímání.
 
 
Vždy dokonale čistá myčka
Čistá vana myčky zajistí, že mycí výkon vždy splní vaše očekávání. Spusťte samočisticí program jednou za měsíc a už nikdy nebudete muset ručně drhnout vanu myčky, ostřikovací ramena a potrubí.
 
 
Čisté nádobí již za 15 minut
Představte si, že uspořádáte večeři a nádobí z hlavního chodu je umyto včas na podávání dezertu. Když zvolíte hodinový program spolu s funkcí SpeedWash, myčky Gorenje umyjí vaše nádobí již za 15 minut. Ideální řešení, když je v domě mnoho hostů.
 
 
Vždy čistá kojenecká láhev
Tento program zahrnuje dodatečné oplachování studenou vodou, po kterém následuje prodloužené mytí horkou vodou o teplotě 70 °C k odstranění 99,9 % všech bakterií. Program, který napodobuje proces sterilizace, je určen pro každého, kdo má mimořádně vysoké hygienické standardy.
 
 
Párty pro dva nebo dvanáct – nádobí bude dokonale čisté
Někdy stačí sklo jen lehce opláchnout, jindy je vaše myčka plná těžkého nádobí se zbytky z nedělního oběda. Pokročilá senzorová technologie vždy přizpůsobí váš mycí program tak, aby nádobí bylo dokonale umyté s optimalizovanou spotřebou vody a energie.
 
 
Pečlivě navržený interiér
Koše jsou vybaveny zvýrazněnými pohyblivými prvky a přizpůsobitelným rozložením koše pro snadné nakládání. Opravdu jednoduchý dvouúrovňový systém nastavení koše vám umožní umístit i ty největší hrnce a talíře. Stojan na talíře ve spodním koši lze snadno složit. Příbory lze perfektně organizovat na speciálním tácu, kde jsou umístěny odděleně pro dokonalé výsledky čištění a sušení. Každý detail je pečlivě navržen pro co nejjednodušší manipulaci.
 
 
Ušetříte své peníze
Díky novému motoru Inverter PowerDrive, optimalizovaným programům a chytrým řešením kombinují myčky Gorenje ultra výsledky čištění a sušení s velmi nízkou spotřebou energie.
 
 
Minimalistický posuvný dávkovač pracího prostředku
Nové myčky nádobí Gorenje jsou vybaveny minimalistickým posuvným dávkovačem na mycí prostředek, odkud sáček tiše vyskočí. Funkčně snadno čistitelný dávkovač umožňuje lepší dávkování mycího prostředku a mytí všech typů nádobí.
 
 
Šetření energií
Když zvolíte program ECO, váš spotřebič použije nižší teploty praní a máchání a minimalizuje množství potřebné vody, přičemž stále dosáhne účinného odstranění nečistot.
 
 
Šetrné čištění i pro křišťálové sklenice
Díky tomuto speciálně vyvinutému programu na sklo se myčky nádobí Gorenje UltraClean šetrně postarají o veškeré vaše skleněné nádobí. Díky nižší teplotě mytí je bezpečné používat i na křišťálové sklenice.
 
 
Vyšší teplota, nižší spotřeba
Myčky Gorenje lze také připojit na teplou vodu (max. 70 °C) místo studené. Volba připojení teplé vody zkracuje dobu trvání programu a snižuje spotřebu elektrické energie myčky. Ekologické a rozpočtové řešení pro vaši rodinu.
 
 
Přizpůsobeno každému jednotlivému hrnci
Opravdu jednoduchý dvouúrovňový systém nastavení koše vám umožní umístit i ty největší hrnce a talíře. Díky tomu lze vnitřek vaší myčky zcela přizpůsobit vašim aktuálním potřebám.
 
 
Velmi tiché praní v noci
S nočním programem je nová myčka Gorenje o 2 dB méně hlučná než standardní program. Vaše nádobí bude ráno čisté a váš spánek zůstane nerušený.
 
 
Bezchybný provoz filtru
Systém proplachování spolu s automatickou prevencí ucpání filtru zajišťuje, že filtr funguje bez závad a vyžaduje podstatně méně čištění.
 
 
Stačí jeden dotyk
Navigace v myčce nebyla nikdy jednodušší! Všechny ovládací prvky jsou umístěny v ergonomické poloze s přímočarou logikou ovládání zleva doprava. Všechny modely přitom vynikají bílým LED displejem a všechny jsou navíc obohaceny o dotykové ovládání. Ke spuštění procesu mytí stačí jeden dotyk.
 
 
Myčka na míru vaší kuchyni
Speciální mechanismus posuvných dveří umožňuje montáž myčky do jakéhokoli typu kuchyňské skříňky, bez ohledu na to, jaká je požadovaná délka ozdobných dveří nebo styl podložky. Vestavěný antisifon navíc umožňuje instalaci myčky v ergonomické výšce bez mezer pod dvířky!
 
 
Čisté nádobí, nižší účet za elektřinu
Program pro pozdější spuštění mycího procesu a spuštění myčky, kdykoli je to nejvhodnější, například když je elektřina levnější. Nádobí bude dokonale umyté právě tehdy, když ho budete potřebovat.
 
 
Není hlasitější než šepot
Nejlepší myčky nádobí Gorenje UltraClean fungují na úrovni hluku, která odpovídá šeptavému rozhovoru mezi dvěma lidmi. Tichý chod je výsledkem speciální zvukové izolace, účinných motorů, vysoce kvalitních materiálů a inovativních řešení mycího systému.
 
 
Flexibilita na dosah ruky
Flexibilita na dosah ruky. Nastavitelný třetí koš funguje jako zásobník na příbory. Je umístěn v horní části vany, což vaší myčce dodává využitelný prostor a všestrannost. Boční panely lze přenastavit podle toho, kolik místa potřebujete.
 
 
Nebojte se rozlití vody
S bezpečnostní funkcí AquaStop lze myčku bezpečně ponechat v provozu v noci i ve vaší nepřítomnosti. V případě úniku nebo zaplavení AquaStop automaticky přeruší přívod vody, zatímco čerpadlo vypustí vodu z vany myčky. AquaStop zůstává plně funkční po celou dobu životnosti spotřebiče.
 
 
Vždy pod kontrolou
Speciální LED světlo instalované na spodní části dvířek myčky neustále indikuje aktuální fázi mycího programu. Vždy tak víte, zda myčka funguje nebo je mycí cyklus u konce.
 
 
Jednoduchý výběr správného programu
Ergonomicky navržený ovládací panel poskytuje vynikající výhled a kontrolu nad pracím procesem a vybranými nastaveními. Umožňuje jednoduchý výběr správného programu a další speciální nastavení.
 
 
Technické detaily
 
Všeobecné
Druh spotřebiče  Myčka
Třída energetické účinnosti C
Třída emisí hluku B
Produktová linie Řada Advanced
Materiál ostřikovacího ramene Plast
 
Účinnost
Účinek mytí A
Účinek sušení A 
Motor Invertorový motor PowerDrive
Spotřeba vody v litrech na cyklus 9.6 l
Maximální teplota vstupní vody 70 °C
Spotřeba el. energie/cyklus – program Eco 0.76 kWh
Spotřeba el. energie/100 cyklů 76 kWh
Spotřeba el. energie v pohotovostním režimu 0.49 W
Spotřeba el. energie při odloženém startu (W) 1.3.1999
 
Ovládání
Možné ovládání přes Wi-Fi Ano, integrovaný
Ovládání Dotykové ovládání
Indikátor konce mytí Světelný – zvukový signál (na ovládacím panelu)
Odložení startu 0-24 h
Tablety 3v1 Ano
 
Programy
Mycí programy Noční mytí, Intenzivní mytí, Program Hygiene, Auto program, Křišťálové sklo, ECO program, 1h mytí
Schopnost vytvářet vlastní programy Programová paměť
Teploty mytí (°C) 40/45/50/55/60/65/70
Délka trvání Eco programu 200 min
 
Vlastnosti
Počet sad nádobí 16 ks
Systém horního koše MultiClack (výšková stavitelnost bez nutnosti výsuvu koše)
SlidingDoor systém posuvných dveří Ano
LedLight stavové světlo na podlahu Ano
Vnitřní osvětlení Ano
Další vlastnosti Samočistící program, TotalDry – automatické pootevření dveří na konci mycího cyklu, Funkce SpeedWash – možnost zkrácení programů
Ionizátor vzduchu Ne
Senzory Senzor úrovně vody, Senzor čistoty vody
CleanZone zóna intenzivního mytí Ano
AutoDose systém - automatické dávkování mycího prostředku Ano
 
Výbava
Počet košů 3
Horní koš Široká mřížka koše, Rukojěť, Dělitelné držáky talířů, Sklápěcí levý držák na vínové sklenice, Držák vínových sklenic z TPE, Rukojeť s nerezovým logem, Skládací držáky talířů, Sklápěcí pravý držák na vínové sklenice, Skládací/dělitelný levý držák sklenic, Jeden skládací držák na sklo, Vodicí lišty s kuličkovými ložisky, 2 široké stojany na nože, 4 držáky sklenic
Spodní koš Sklopné/dělitelné zadní držáky talířů, Sklopná / dělitelná zadní police na víno, 4 sklopné/dělitelné zadní držáky talířů, Vyšší zásuvka s hrubým vodorovným mřížkováním vpředu nahoře, Rukojěť, Pevná mřížkovaná základna, Rukojeť s nerezovým logem
Prostřední koš Bez prostředního koše
Horní zásuvka Dělitelné a odnímatelné, S teleskopickými pojezdy, Rukojěť, Odnímatelné, Bez loga, Rukojeť s nerezovým logem
 
Bezpečnost
Ochrana proti přetečení Total AquaStop
Servisní diagnostika Ano
Materiál vany Nerez
 
Technické parametry
Úroveň hluku dB (A) re 1 pW 39
Pohotovostní režim při připojení na síť 1.99 W
Nastavení výšky 74 mm
Šířka spotřebiče 598 mm
Výška spotřebiče 816 mm
Hloubka spotřebiče 555 mm
Šířka vest. otvoru min 600 mm
Výška vest. otvoru min 820 mm
Hloubka vest. otvoru min 555 mm
Šířka obalu spotřebiče 640 mm
Výška obalu spotřebiče  880 mm
Hloubka obalu spotřebiče 665 mm
Brutto hmotnost 35 kg
Netto hmotnost 33 kg
Elektrické připojení 220-240 V


Mohlo by Vás zajímat

Akce

BEKO BDIN38645D

skladem

14 990 Kč 11 480 Kč

AEG FSB53927Z

skladem

20 990 Kč 12 780 Kč

Akce

LORD D1

skladem

18 999 Kč 18 490 Kč

GORENJE GV583C10

skladem

13 990 Kč 11 290 Kč

Nastavení Cookies
Cookies

Naše webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají s jejich vylepšováním. Abychom cookies mohli používat, musíte nám to povolit. Kliknutím na tlačítko "OK, souhlasím" udělujete tento souhlas.

Nastavení OK, souhlasím
×
Nastavení souborů cookies

Cookies jsou malé soubory, které webové stránky (i ty naše) ukládají ve Vašem webovém prohlížeči. Obsahy těchto souborů jsou vyměňovány mezi Vaším prohlížečem a našimi servery, případně se servery našich partnerů. Některé cookies potřebujeme, abychom webová stránka mohla správně fungovat, některé potřebujeme k marketingové a statistické analytice. Zde si můžete nastavit, které cookies budeme moci používat.

Nezbytné cookies
Nezbytné cookies
Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.
Ovlivňuje funkce:
  • Konfigurační cookies
Analytické cookies
Vypnuto Zapnuto
Analytické cookies
Analytické cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a našich reklamních kampaní. Jejich pomocí určujeme počet návštěv a zdroje návštěv našich internetových stránek. Data získaná pomocí těchto cookies zpracováváme souhrnně, bez použití identifikátorů, které ukazují na konkrétní uživatelé našeho webu. Pokud vypnete používání analytických cookies ve vztahu k Vaší návštěvě, ztrácíme možnost analýzy výkonu a optimalizace našich opatření.
Ovlivňuje funkce:
  • Google Analytics - analytická návštěvnost
Personalizované cookies
Vypnuto Zapnuto
Personalizované cookies
Používáme rovněž soubory cookie a další technologie, abychom přizpůsobili náš obchod potřebám a zájmům našich zákazníků a připravili tak pro Vás výjimečné nákupní zkušenosti. Díky použití personalizovaných souborů cookie se můžeme vyvarovat vysvětlování nežádoucích informací, jako jsou neodpovídající doporučení výrobků nebo neužitečné mimořádné nabídky. Navíc nám používání personalizovaných souborů cookie umožňuje nabízet Vám dodatečné funkce, jako například doporučení výrobků přizpůsobených Vašim potřebám. 
Marketingové cookies
Vypnuto Zapnuto
Marketingové cookies
Marketingové (reklamní) cookies používáme my nebo naši partneři, abychom Vám mohli zobrazit vhodné obsahy nebo reklamy jak na našich stránkách, tak na stránkách třetích subjektů. Díky tomu můžeme vytvářet profily založené na Vašich zájmech, tak zvané pseudonymizované profily. Na základě těchto informací není zpravidla možná bezprostřední identifikace Vaší osoby, protože jsou používány pouze pseudonymizované údaje. Pokud nevyjádříte souhlas, nebudete příjemcem obsahů a reklam přizpůsobených Vašim zájmům.
Ovlivňuje funkce:
  • Google Ads

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.